Skip to content
KAYMAKAMLAR PDF Yazdır E-posta

İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü kaynaklarına göre Milas’ta, cumhuriyet sonrasında görev yapan Kaymakamların isimleri ve dönemleri şu şekildedir:

1- Mehmet Salih Bey                                        1926-1928

2- Rasim Arda                                                  13.04.1936-26.04.1940

3- N. Nedim Aker                                             03.06.1940-27.07.1941

4- Vasfi Gerger                                                 20.08.1941-09.09.1944

5- Avni Duru                                                    13.10.1944-28.12.1949

6- Ragıp Uğural                                               11.01.1950-04.08.1950

7- Arif Dayanç                                                 07.09.1950-04.09.1951

8- İlhami Ertem                                             08.10.1951-06.05.1952

9- Sadık Günal                                                 30.05.1952-09.06.1955

10- Fethi Burak                                                  07.06.1955-12.02.1956

11- Mustafa Uygur                                            20.12.1955-15.07.1960

12- Osman Çiftçioğlu                                         24.07.1960-22.01.1962

13- M. Sabri Yorulmaz                                      29.09.1962-09.02.1964

14- Ahmet Şensoy                                              30.11.1964-04.05.1966

15- Talat Kahvecioğlu                                        13.01.1966-14.11.1968

16- M. Fikri Yavuz                                            29.11.1963-11.05.1970

17- Zeki Özeren                                                  13.05.1970-30.05.1973

18- Rasim Gezmiş                                               20.06.1973-21.07.1975

19- Fahri Görgülü                                              02.01.1976

20- Yaşar Yaycı                                                  06.10.1977-06.08.1979

21- A. Ülkü Onursal                                          15.08.1979-04.03.1980

22- İsmet Karadöl                                              04.04.1980-21.07.1983

23- Kadri Öner                                                   21.07.1983-11.09.1985

24- Osman Badraslı                                           09.10.1985-19.10.1990

25- Aziz İnci                                                        14.09.1990-25.08.1992

26- Hayati Soylu                                                 11.09.1992-07.09.1995

27- Ayhan Boyacı                                               03.10.1995-22.10.2001

28- Hulusi Doğan                                               22.10.2001-25.10.2006

29- Mehmet Bahattin Atçı                                 26.10.2006-31.08.2008

30- Şahin Aslan                                                  01.09.2008-02.10.2009

31- Mehmet Bahattin Atçı                                  12.10.2009-Görevde



Favori Sosyal Sitelerde Paylaş.
|
 

Dil Çeviri

Turkish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish